Trening grupowy jest jednym z najpopularniejszych typów aktywności fizycznej. Jego ogromną zaletą jest możliwość czerpania pozytywnej energii i motywacji od innych uczestników.


O
p
i
s

s
t
r
e
f
y

Siła motywacji

Grupy doświadczone mogą korzystać z efektu synergii i przesuwać swoje granice, podczas gdy początkujący szybciej odnajdują się na „nieznanym terenie” i czerpią z doświadczenia innych.

W naszej ofercie zjaduje się ponad 30 rodzajów zajęć o łacznym czasie 400 godzin miesięcznie! Nasi instruktorzy doradzą jakie zajęcia będą najlepsze do osiągniecia Twoich celów. Opis i rodzaje wszystkich zajęć znajdują się w harmonogramie

 

Nastawieni na Twoje cele

Innowacyjne podejście do pracy nad Twoimi celami to podstawowa wizja jaka przyświeca nam na codzień.

Wiemy, że droga do celu jest istotna jak sam cel.

 

Profesjonalna kadra instruktorska

Grupa naszych instruktorów wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie będzie motywować Cię w drodze po upragnione wyniki.

Wsparcie technologiczne i medyczne

Współpracujemy z jednostkami technologicznymi i medycznymi, dzięki czemu posiadamy dostęp do najnowszych badań w branży fitness.

Darmowy dostęp do napojów izotonicznych

Dbamy o Twoją kondycję i formę w trakcie treningu, dlatego zapewniamy dostęp do napojów izotonicznych w trakcie każdego treningu.


S
p
r
z
ę
t

Około 400 godzin miesięcznie zajęć
grupowych

W ofercie posiadamy około 30 rodzajów zajęc grupowych, prowadzonych przez wyszkolony zespół instruktorów. Doradzimy Ci jakie zajęcia warto właczyć do treningu aby zrealizować Twoje cele. 
 

Teambeats on Skillmill

Zajęcia TEAMBEATS™ w trakcie jednego treningu, zapewnią Ci różnorodność, rywalizację i zabawę. 

Technogym® Group cycle

To zajęcia na rowerach, na których dzięki inspirującym filmom i muzyce poczujesz niesamowity nastrój! 


C
e
n
n
i
k

Masz pytania? Nasz pracownik jest do Twojej dyspozycji:

+48 600 679 000