Trening funkcjonalny jest nowoczesnym podejściem do aktywności fizycznej, skupiającym się na wykorzystywaniu kilku partii mięśniowych jednocześnie i imitowaniu ruchów wykorzystywanych w codziennym życiu.


O
p
i
s

s
t
r
e
f
y

Kompleksowe podejście do treningu

Trening funkcjonalny powoduje wzrost wydolności organizmu, wzmacnia mięśnie i odciąża kręgosłup. Zindywidualizowany plan ćwiczeń dopasowany do Twoich możliwości fizycznych i stanu zdrowia podniesie efektywność treningu funkcjonalnego.

Nastawieni na Twoje cele

Innowacyjne podejście do pracy nad Twoimi celami to podstawowa wizja jaka przyświeca nam na codzień.

Wiemy, że droga do celu jest istotna jak sam cel.

 

Profesjonalna kadra instruktorska

Grupa naszych instruktorów wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie będzie motywować Cię w drodze po upragnione wyniki.

Wsparcie technologiczne i medyczne

Współpracujemy z jednostkami technologicznymi i medycznymi, dzięki czemu posiadamy dostęp do najnowszych badań w branży fitness.

Darmowy dostęp do napojów izotonicznych

Dbamy o Twoją kondycję i formę w trakcie treningu, dlatego zapewniamy dostęp do napojów izotonicznych w trakcie każdego treningu.


S
p
r
z
ę
t

Technogym® Skillmill

Jest to urządzenie napędzane siłą Twoich mięśni, które podczas treningu pozwalą Ci aktywować wszystkie systemy energetyczne organizmu. Dzięki temu, możesz m.in. trenować sprinty, rozwijać siłę i wydolność.

Technogym® Skillrun

Jeżeli jesteś sportowcem albo bardzo wymagającym użytkownikiem to bieżnia Skillrun została zaprojektowana z myślą o Tobie. Dzięki technologi MULTIDRIVE TECHNOLOGY ™ będziesz mógł łączyć trening cardio z treningiem power. 

Technogym® Skillrow

Połączony z siecią ergometr wioślarski, umożliwiający Ci trening budujący siłę i wytrzymałość, który powstał przy współpracy ze sportowcami startującymi na Igrzyskach Olimpijskich. SKILLROW to wyjątkowy design, najnowocześniejsze technologie i intensywny trening zorientowany na Twój cel.

Technogym® Kinesis

Urządzenie Kinesis Class zostało wyposażone w innowacyjną technologię FullGravity. Dzięki temu, masz możliwość wykonywania praktycznie nieograniczonej liczby ćwiczeń i sekwencji ruchowych. Dodatkowo, w przypadku treningu w grupie, Wasze możliwości jeszcze się zwiększają. Technologia FullGravity pozwoli Ci na płynną zmianę obciążenia w różnych fazach wykonywanego ruchu w przestrzeni trójwymiarowej i to niezależnie od wielkości wybranego obciążenia wyjściowego.

 

Functional & Suspension
Training Solutions Outrace

 

Pełne wyposażenie
akcesoriów

Posiadamy również inne urządzenia i przyżądy do treningu funkcjonalnego między innymi: TRX, Bosu, zestawy ketli itp.


C
e
n
n
i
k

Masz pytania? Nasz pracownik jest do Twojej dyspozycji:

+48 600 679 000