W strefie wolnych ciężarów posiadamy zestawy urządzeń i obciążeń, przeznaczonych do wszechstronnego treningu poszczególnych partii mięśniowych. Szeroka gama sprzętu pozwoli ćwiczyć każdemu niezależnie od poziomu zaawansowania.


O
p
i
s

s
t
r
e
f
y

Fachowa pomoc

W strefie wolnych ciężarów wspierać Cię będą nasi trenerzy personali. Pomogą Ci dostosować rodzaj dostępnego sprzętu i odpowiednie obciążenie, by Twój trening był efektywny i przyjemny.

Nastawieni na Twoje cele

Innowacyjne podejście do pracy nad Twoimi celami to podstawowa wizja jaka przyświeca nam na codzień.

Wiemy, że droga do celu jest istotna jak sam cel.

 

 

Profesjonalna kadra instruktorska

Grupa naszych instruktorów wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie będzie motywować Cię w drodze po upragnione wyniki.

Wsparcie technologiczne i medyczne

Współpracujemy z jednostkami technologicznymi i medycznymi, dzięki czemu posiadamy dostęp do najnowszych badań w branży fitness.

Darmowy dostęp do napojów izotonicznych

Dbamy o Twoją kondycję i formę w trakcie treningu, dlatego zapewniamy dostęp do napojów izotonicznych w trakcie każdego treningu.


S
p
r
z
ę
t

Sprzęt najwyższej jakości

Nie akceptujemy kompromisów wobec jakości sprzetu! Nasza siłownia wyposażona jest w pełny asortyment Technogym klasy olimpijskiej Pure Strength

Darmowy dostęp do
systemu nawadniania

Dbamy o Twoją kondycję i formę w trakcie treningu, dlatego zapewniamy dostęp do napojów izotonicznych w trakcie każdego treningu.


C
e
n
n
i
k

Masz pytania? Nasz pracownik jest do Twojej dyspozycji:

+48 600 679 000