Leczenie urazów fizycznych i odpowiednio dobrany plan rehabilitacyjny pozwolą Ci skutecznie walczyć z kontuzją. Dbamy, abyś zawsze mógł liczyć na pomoc wyspecjalizowanej kadry fizjoterapeutycznej, która zadba o Twój stan zdrowia.


O
p
i
s

s
t
r
e
f
y

Rehabilitacja po urazach

Współpracujemy z jednostkami technologicznymi i medycznymi, dzięki czemu dzięki czemu Twoją terapię oprzemy o wyniki najnowszych badań.

Wsparcie technologiczne i medyczne


Współpracujemy z jednostkami technologicznymi i medycznymi,
dzięki czemu posiadamy dostęp do najnowszych badań w branży fitness.

 

Profesjonalna kadra instruktorska

Grupa naszych instruktorów wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie będzie motywować Cię w drodze po upragnione wyniki.

Wsparcie technologiczne i medyczne

Współpracujemy z jednostkami technologicznymi i medycznymi, dzięki czemu posiadamy dostęp do najnowszych badań w branży fitness.

Darmowy dostęp do napojów izotonicznych

Dbamy o Twoją kondycję i formę w trakcie treningu, dlatego zapewniamy dostęp do napojów izotonicznych w trakcie każdego treningu.


S
p
r
z
ę
t

Bieżnia antygrawitacyjna
ALTER-G 

Zastosowanie unikalnej technologii różnicy ciśnień powietrza w bieżni antygrawitacyjnej ALTER-G, opracowanej przez NASA, umożliwi Ci precyzyjną, bezpieczną i nieuciążliwą rehabilitację z wykorzystaniem częściowego odciążenia, przy jednoczesnym treningu, w celu przywrócenia Twojego naturalnego wzorca chodu.

Bezprzewodowy system
EMS XBody

EMS - to elektrostymulacja mięśni, którą od lat z powodzeniem stosuje się w sporcie wyczynowym i fizjoterapii. Dzieki niej możesz skrócić czas treningu oraz odciązyć stawy.

Technogym Flexability
Posterior

Flexability Posterior wywiera wpływ na mięśnie przykręgosłupowe, kończyn dolnych i okolic miednicy. Jeżeli większkość dnia spędzasz w pozycji siedzącej to świetnie trafiłeś, ponieważ podczas ćwiczeń kończyny dolne będą uniesione, co wspomaga układ krążenia (żylny powrót krwi) oraz układ limfatyczny (działanie przeciwobrzękowe).

 


C
e
n
n
i
k

Masz pytania? Nasz pracownik jest do Twojej dyspozycji:

+48 600 679 000