Wielką dumą klubu jest strefa squash z kortami ASB, z których korzystają zawodowcy na całym świecie. Strefa ta spełnia rygorystyczne normy oświetlenia, posiada bardzo wydajną klimatyzację i co najważniejsze została wzbogacona o pierwszy w Polsce kort do interactiveSquasha.


O
p
i
s

s
t
r
e
f
y

4 korty Squash ASB

interactiveSquash

Perfekcja i estetyka wykonania poszczególnych elementów kortu sprawia, że gdy uderzysz piłką o ścianę  ta zachowa się wręcz "idealnie". Właśnie dlatego korty ASB są bardzo cenione przez najlepszych zawodników na Świecie.

Połączenie nauki gry w squash poprzez zabawę dla początkujących wraz z wirtualnym trenerem, który udoskonali grę zawodników na zaawansowanym poziomie. 

The Revolution of Squash

interactiveSQUASH przenosi grę w squash w XXI wiek.

 

KLASYCZY SQUASH W NOWOCZESNYM WYDANIU

Klasyczny sport w innowacyjnym wydaniu. Łącząc ekscytyjącą rozgrywkę wraz z wciągającą technologią (kolorowa grafika, ciekawe dźwięki oraz instuicyjność) uzyskujemy niezrównane wrażenia sportowe. Gry w iSquash zostały zaprojektowane tak abyś był jeszcze bardziej aktywny w tej szybkiej grze. 

ŚLEDZENIE WYNIKÓW W TELEFONIE

Dzięki aplikacji będziesz mógł śledzić swoje postępy, sprawdzać wyniki oraz sprawdzać jak wypadasz w stusunku do zawodników z całego Świata. Dodatkowo technologia interaktywnego śledzenia piłki pozwala na najdokładniejszą grę. 

Pobierz aplikację

IDEALNY DO TRENINGÓW

Moduły szkoleniowe zostały opracowane tak, żebyś doskonalił swoje umiejętności i technikę. W trakcie treningu otrzymasz  informację zwrotną w postaci wizualnej i dźwiękowej - i to wszystko w czasie rzeczywistym. 

WSPANIAŁA ZABAWA

Czekają na Ciebie dzięsiątki z pozoru prostych gier. W rzeczywistości nawet jeżeli jesteś doświadczonym graczem to wystawisz swoje umiejętności na próbę.  


C
e
n
n
i
k

Wejście jednorazowe

Dzień CENA za 1h
 
Poniedziałek - Piątek [16.00-22.00] 40 zł
Sobota i Niedziela 40 zł
Pozostałe godziny 30 zł
Interactive Squash: dopłata

40 zł 

(+ cena za 1h)