Trening siłowy to dla wielu osób najważniejszy element aktywności fizycznej. Ogromna rzesza fanów bierze się z efektów, które można dzięki niemu osiągnąć. Trening siłowy jest podstawą tzw. bodybuildingu, pozwala zwiększyć masę mięśniową, ukształtować i wzmocnić ciało.


O
p
i
s

s
t
r
e
f
y

ReForma w treningu siłowym

W zależności od rodzaju ćwiczenia i obciążenia, trening siłowy mogą przeprowadzić osoby o różnym poziomie zaawansowania.

Posiadamy szeroki asortyment urządzeń siłowych, wśród których zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści znajdą coś dla siebie.

 

Nastawieni na Twoje cele

Innowacyjne podejście do pracy nad Twoimi celami to podstawowa wizja jaka przyświeca nam na codzień.

Wiemy, że droga do celu jest istotna jak sam cel.

 

 

Profesjonalna kadra instruktorska

Grupa naszych instruktorów wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie będzie motywować Cię w drodze po upragnione wyniki.

Wsparcie technologiczne i medyczne

Współpracujemy z jednostkami technologicznymi i medycznymi, dzięki czemu posiadamy dostęp do najnowszych badań w branży fitness.

Darmowy dostęp do napojów izotonicznych

Dbamy o Twoją kondycję i formę w trakcie treningu, dlatego zapewniamy dostęp do napojów izotonicznych w trakcie każdego treningu.


S
p
r
z
ę
t

Technogym® mywellness

Synchronizuj wyniki treningu na każdym urządzeniu stosowym i cardio za pomocą systemu mywellness cloud oraz aplikacji mobilnej.

około 50 urządzeń

C
e
n
n
i
k

Masz pytania? Nasz pracownik jest do Twojej dyspozycji:

+48 600 679 000