Projekt ReShape Kids Academy to cała seria nowych dedykowanych zajęć dla dzieci. Pod nadzorem wykwalifikowanej kadry, dzieci poprzez zajęcia kształtują nie tylko zdrową postawę, zdrowie i ogólną sprawność, ale również aspekt psychiczny, czyli wytrwałość, ciężka praca, odpowiedzialność, czy przestrzeganie panujących zasad.


O
p
i
s

s
t
r
e
f
y

Active Kids

Zajęcia ogólnorozwojowe w formie gier i zabaw ruchowych mające za zadanie poprawę koordynacji ruchowej, gibkości, wytrzymałości, siły, a także korygowanie wad postawy. Dzieci na zajęciach uczą się umiejętności słuchania, pracy w grupie i rozwijają umiejętności językowe.

 

Harmonogram:

Active Kids

- Poniedziałek 17:00
- Środa 17:00

 

 

Jumping Frog

Trening na trampolinach, dedykowany dzieciom w wieku 8-14 lat.  Poprzez intensywność i świetną zabawę w rytm muzyki, uwolnimy endorfiny, a tym samym zapewnimy Twojemu dziecku uśmiech do końca dnia!

 

Harmonogram:

Jumping Frog Kids

- Wtorek 17:00
- Czwartek 17:00

 

 

Gimnastyka

To świetna forma aktywności dla dziecka w każdym wieku. Wpływaja pozytywnie na rozwój ruchowy i sprawność motoryczną całego ciała. Każde dziecko ,które uczęszcza na zajęcia z gimnastyki może liczyć na indywidualne podejście i dostosowanie do swoich możliwości tym samym doskonali technikę i i poszerza zdolności. 

 

Harmonogram:

Gimnastyka dla początkujących

- Wtorek 17:00
- Czwartek 17:00

 

Gimnastyka zaawansowana

- Wtorek 18:00
- Czwartek 18:00

 

 

CrossFit® Teens

To zajęcia dla nastolatków w wieku 13-18 roku życia. Zawierają odpowiednią mieszankę zajęć gimnastycznych i siłowych z wysoką intensywnością dopasowanych do wieku. Skupiamy się również na rozwijaniu wytrwałości, koncentracji, pewności siebie, osiągania celów czy przestrzegania zasad. Czyli mieszanka idealna do kształcenia silnych charakterów. 

 

Harmonogram:

CrossFit® Teens

- Wtorek 16:30
- Czwartek 16:30

 

 

Dance Kids

Jeżeli Twoje dziecko uwielbia dobrą zabawę i chce się nauczyć widowiskowych i różnorodnych kroków, to zajęcia z tańca na pewno pokocha!

 

Harmonogram:

Dance Kids (5-12 lat)

- Poniedziałek 17:00
- Czwartek 16:30

 

 

Fitness Junior

Zajęcia dla nastolatków w wieku 10-16 lat.

Ich celem jest przygotowanie młodego organizmu do przyszłościowych zajęć fitness dla dorosłych. To właśnie te zajęcia:

- umożliwią poznanie własnego ciała i podstawowych wzorców ruchowych,

- nauczą pokonywać własne słabości,

- oraz wspomogą młodzież do zdobycia wyznaczonych sobie celów treningowych.

 

Harmonogram:

Fitness Junior

- Środa 18:00

Boks Junior

Ogólnorozwojowy program kształtujący siłę, charakter, hart ducha i mobilizacje do pracy nad własnymi słabościami. Twoje dziecko będzie trenowało z najlepszymi, bo zajęcia poprowadzi zdobywca Pasa Interkontynentalnego Federacji WBO promującego do walki o mistrzostwo Europy, zdobywca Pasa Wschodnio-Zachodniej Europy federacji IBF oraz brązowy medalista Mistrzostw Polski w boksie amatorskim w kategorii senior.

 

Harmonogram:

Boks Junior

- Poniedziałek 17:30
- Środa 17:30

 

 

Squash Kids

Sport uczy, bawi i kształtuje charakter. Właśnie dlatego powinniśmy postarać się o to aby nasze dzieci znalazły sport odpowiedni dla siebie, czyli takie zajęcia, w których z chęcią będą brały udział i czekały na kolejny trening. Squash to sport połączony z dobrą zabawa. Dzięki systematycznej grze Twoje dziecko poprawi zdecydowanie swoją kondycję oraz zwiększy wydolność organizmu. Squash pozwala się wyładować, pozbyć stresu i niepotrzebnego napięcia. To idealna dyscyplina sportu dla osób, które lubią rywalizację.

 

Harmonogram:

SQUASH Kids

- Wtorek 17:00, 18:00
- Czwartek 17:00, 18:00

 

 

Healthy Kids

Jeśli chcesz zadbać o prawidłową postawę i zdrowy kręgosłup swojego dziecka, to warto rozważyć prozdrowotne zajęcia Healthy Kids. Fizjoterapeuta skupia się na korygowaniu wad postawy u dziecka i nauce prawidłowych wzorców ruchowych. A przy tym z dużą ilości dobrej zabawy i pozytywnej energii.

 

Harmonogram:

Healthy Kids

- Poniedziałek 18:00
- Środa 16:00

 

Profesjonalna kadra instruktorska

Grupa naszych instruktorów wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie będzie motywować Cię w drodze po upragnione wyniki.

Wsparcie technologiczne i medyczne

Współpracujemy z jednostkami technologicznymi i medycznymi, dzięki czemu posiadamy dostęp do najnowszych badań w branży fitness.

Darmowy dostęp do napojów izotonicznych

Dbamy o Twoją kondycję i formę w trakcie treningu, dlatego zapewniamy dostęp do napojów izotonicznych w trakcie każdego treningu.


C
e
n
n
i
k

Masz pytania? Nasz pracownik jest do Twojej dyspozycji:

+48 600 679 000